Yeni doğan Sünneti

Tıbbi yönden doktorlardan bilgi alıp, araştırdıysanız birde yaşayandan onay alma ihtiyacı duyuyorsanız hemen söyleyim; Kesinlikle tavsiye ederim!

Biz bu tarz konularda pimpirikli ve zor karar veren ebeveyinler olarak biraz geciktirdik. Doktorumuz hastahanden çıkmadan 2. gününde sünneti tavsiye etmişti. Bense kesinlikle böyle bir kararı verebilecek durumda değildim. Önce oğlumun sağlığından, beslenmesinden, sarılığından… ve daha bilmediğim birçok durumdan emin olmak istedim. Kafalarımız milyonlarca soru ve belirsizlikle doluyken birde dış müdahale kararı çok itici gelmişti. Öyleki ilk topuk kanı sonuclarını bile 1hafta sonra öğrenebiliyorduk.
Devamı hakkındaYeni doğan Sünneti

Aras Büyürken

 

IMG_20130619_205541Çok uzun süredir aklımdaydı bir blog oluşturmak oğlum için.. O büyürken bizde büyüyoruz onunla birlikte. Hergün artıyor yapabildiği söyleyebildiği.. Deneyimliyor sürekli hayatı.. Onunla birlikte tüm bunlara şahit olmak öyle mucize geliyor ki insana.. Yaşadığımı hissettirdi bana oğlum.. Ve sevmeyi çok sevmeyi, hergün daha da sevmeyi..

Devamı hakkındaAras Büyürken

Aras’ın ilk ilkbaharı – 2013

İstanbul’a az uzak bol huzur, yeşillik, mis kokulu bahçemizde Aras’ın ilk bahar güneşine kavuşması… Her bahar burda bir resmimiz olsun istiyorum. Umarım seriyi devam ettirebiliriz.Siz de seri olarak yılın belli zamanlarında, belli bir yerde çekeceğiniz fotoğraflarla yıllar sonra bakabileceğiniz hoş bir albüm hazırlayabilirsiniz. Ben her ilkbahar bu güzel yeşilliğin içinde fotoğraflamak istiyorum hallerimizi.Güneşin hiç eksik […]